PsychoMuzy 2018 – aktualności 19 kwietnia

Miejsce obrad

Z radością możemy powiedzieć, że zainteresowanie konferencją jest zdecydowanie większe niż się tego spodziewaliśmy. Z tego też względu obrady zostały przeniesione z budynku CINiBA do, leżącej w budynku na przeciwko, Auli im. Kazimierza Lepszego (budynek Rektoratu). Dzięki tej zmianie z pewnością pomieścimy wszystkich gości.

Warsztaty

Warsztaty w drugim dniu konferencji będą odbywać się w salach CINiBA (Bankowa 11a) oraz jednej z sal przy ulicy Bankowej 12 (budynek Rektoratu). Szczegółowe informacje zostaną podane później wraz z całym programem.

Program

Już teraz wiemy, że podczas konferencji usłyszymy ponad 20 wystąpień, w tym 3 wykłady plenarne naszych honorowych gości, zobaczymy i będziemy mogli porozmawiać przy 20 posterach oraz będziemy mogli posłuchać i zadać pytania podczas dyskusji panelowej, która odbędzie się pierwszego dnia konferencji.

Z przyjemnością informujemy również o planowanym spotkaniu założycielskim Polskiego Towarzystwa Psychologii Muzyki, które odbędzie się w pierwszym dniu konferencji po panelu dyskusyjnym.

Z uwagi na bardzo intensywny program, godziny rozpoczęcia konferencji (które nadal są precyzowane) w pierwszym i drugim dniu przewidujemy odpowiednio na 9:00 oraz 8:45 z rejestracją i powitalną kawą od godziny 8:00. Drugi dzień konferencji dla osób uczestniczących w warsztatach będzie trwał do 17:30, z kolei dla gości, którzy nie będą brali w nich udziału obrady zakończone zostaną pożegnalnym lunchem o godzinie 14:30.

Koncert i kolacja

Tych z Państwa, którzy dodatkowo wybrali opcję udziału w koncercie i kolacji mamy zaszczyt zaprosić do pięknej sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia na koncert kwartetu smyczkowego oraz na kolację, która również odbędzie się w budynku NOSPR, w restauracji Cadenza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *